Zákaznický servis: 8:00 - 18:00 Pondělí - Pátek, +420 733 699 050

Doprava od 49 Kč, ZDARMA u objednávek nad 990 Kč pro ČR a nad 1 290 Kč pro SK.

Dárky k nákupu >> informace ZDE

x

Internetový obchod Organic Time se zabývá přírodní BIO kosmetikou, ekodrogerií a kvalitními doplňky stravy. Sledujeme nejnovější výzkumy a trendy v oblasti přírodních BIO produktů a z široké nabídky na trhu pro vás vybíráme pouze ty nejkvalitnější a nejčistší přípravky.

Naším hlavním cílem je podpora ekologického zemědělství a trvale udržitelného rozvoje v souladu s přírodou a jejími zákony.

Námi prezentovaná BIO kosmetika nabízí zdravotně prověřené a velmi účinné přípravky, které skutečně pomáhají. Receptury využívají hojivých i zkrašlovacích vlastností bylin a květů, jejichž účinnost je známa již po staletí. Ingredience jsou pečlivě vybírány a šetrně zpracovávány, aby si zachovaly své veškeré blahodárné působení. Díky čistě rostlinnému složení přípravků není potřeba u přírodní BIO kosmetiky provádět drastické testy na zvířatech.

Ekodrogerie Sonett a Almawin, přináší nejčistší drogerii na naší planetě. Tyto přípravky jsou 100% odbouratelné, čili žádným způsobem nezatěžují přírodu. Pomohou vám vytvořit zdravý a bezpečný domov bez toxických výparů a alergenů.

Přírodní BIO doplňky stravy jsou vyráběny bez jakýchkoliv syntetických konzervantů. Přípravky obsahují účinné látky z rostlin pěstovaných podle zásad ekologického zemědělství. Při jejich užíváni se tak nemusíte obávat nežádoucích účinků, které bývají způsobeny obsahem pesticidů nebo jiných umělých hnojiv.

Zakoupením jakéhokoliv výrobku z naší nabídky pomůžete svému zdraví, přispějete k zachování čisté přírody a podpoříte ekologické zemědělce a myšlenku trvale udržitelného rozvoje. Děkujeme.

Příjemný den Vám přeje

Organic Time team

OBLÍBENÉ ZNAČKY
Organictime.cz

MenuX

Provozovatel webu, Natures Care CZ s.r.o., se sídlem Hlavní 15, Střílky, 76804, IČ: 05764637, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím