Domů / O nás
Kategorie
Odběr novinek
AKCE Dětské tělové máslo

Dětské tělové máslo PURITY VISION

Ideální pro miminka a citlivou, problematickou, ekzematickou a suchou pokožku.

 

  • Poradí si s kojeneckým akné a šupinkami na hlavičce.
  • Působí hojivě a protizánětlivě.
  • Má antibakteriální a antiseptické účinky.
  • Rychle se vstřebává a zklidňuje podrážděnou pokožku.
  • Předchází podráždění v oblasti plenek.
  • Podporuje přirozenou funkci pokožky.
  • Zanechává pokožku hedvábně hebkou.
  • Přirozeně regeneruje, vyživuje a hydratuje.

O nás

Internetový obchod Organic Time se zabývá přírodní BIO kosmetikou, ekodrogerií a kvalitními doplňky stravy. Sledujeme nejnovější výzkumy a trendy v oblasti přírodních BIO produktů a z široké nabídky na trhu pro vás vybíráme pouze ty nejkvalitnější a nejčistší přípravky.

Naším hlavním cílem je podpora ekologického zemědělství a trvale udržitelného rozvoje v souladu s přírodou a jejími zákony.

Námi prezentovaná BIO kosmetika nabízí zdravotně prověřené a velmi účinné přípravky, které skutečně pomáhají. Receptury využívají hojivých i zkrašlovacích vlastností bylin a květů, jejichž účinnost je známa již po staletí. Ingredience jsou pečlivě vybírány a šetrně zpracovávány, aby si zachovaly své veškeré blahodárné působení. Díky čistě rostlinnému složení přípravků není potřeba u přírodní BIO kosmetiky provádět drastické testy na zvířatech.

Ekodrogerie Sonett a Almawin, přináší nejčistší drogerii na naší planetě. Tyto přípravky jsou 100% odbouratelné, čili žádným způsobem nezatěžují přírodu. Pomohou vám vytvořit zdravý a bezpečný domov bez toxických výparů a alergenů.

Přírodní BIO doplňky stravy jsou vyráběny bez jakýchkoliv syntetických konzervantů. Přípravky obsahují účinné látky z rostlin pěstovaných podle zásad ekologického zemědělství. Při jejich užíváni se tak nemusíte obávat nežádoucích účinků, které bývají způsobeny obsahem pesticidů nebo jiných umělých hnojiv.

Zakoupením jakéhokoliv výrobku z naší nabídky pomůžete svému zdraví, přispějete k zachování čisté přírody a podpoříte ekologické zemědělce a myšlenku trvale udržitelného rozvoje. Děkujeme.

Příjemný den Vám přeje

Organic Time team