Zákaznický servis: 8:00 - 18:00 Pondělí - Pátek, +420 733 699 050

Doprava od 49 Kč, ZDARMA u objednávek nad 990 Kč pro ČR a nad 1 290 Kč pro SK.

Dárky k nákupu >> informace ZDE

x

Podmínky vrácení peněz

Vrácení peněz lze uplatnit odstoupením od smlouvy

 

Podminky odstoupeni od smlouvy
 

1 Poučení o právu spotřebitele odstoupit od smlouvy
1.1. Ustanovení tohoto článku se vztahují pouze na kupujícího, který je ve smyslu platných právních předpisů České republiky při uzavření kupní smlouvy v postavení spotřebitele.
1.2. Spotřebitel je oprávněn bez uvedení důvodu od kupní smlouvy odstoupit, a to do 14 dnů od převzetí zboží a je-li předmětem smlouvy několik druhů zboží nebo dodání několika částí, ode dne převzetí poslední dodávky zboží. Spotřebitel odstoupí oznámením odeslaným prodávajícímu, lhůta pro odstoupení se považuje za zachovanou, pokud spotřebitel v jejím průběhu odešle oznámení prodávajícímu.  K odstoupení je spotřebitel oprávněn využít formulář odstoupení, který je dostupný na stránkách obchodu ZDE:
1.3. Spotřebitel v případě odstoupení od smlouvy zašle nepoškozené zboží nevykazující známky použití na adresu prodávajícího, a to v původním obalu a s veškerým příslušenstvím a dokumentací, zabezpečené tak, aby při dopravě nemohlo dojít k jeho poškození. Prodávající doporučuje zásilku pojistit.  Náklady spojené s navrácením zboží jdou  k tíži spotřebitele. Balíky poslané na dobírku prodávající nepřijme.
1.4. Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, vrátí prodávající spotřebiteli nejpozději do 14 dní od odstoupení od smlouvy všechny peněžní prostředky, které od něj přijal, prodávající však není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky dříve, než mu bylo předáno vracené zboží. Kupující výslovně souhlasí, že prodávající je oprávněn zaslat prostředky na bankovní účet zákazníka.
                                                     

Tým oddělení reklamací obchodu Organic Time je to pro Vás.

 

OBLÍBENÉ ZNAČKY
Organictime.cz

MenuX

Provozovatel webu, Natures Care CZ s.r.o., se sídlem Hlavní 15, Střílky, 76804, IČ: 05764637, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím