Domů / Novinky / Vyhněte se letos chřipce a nachlazení!
Kategorie
Odběr novinek

Vyhněte se letos chřipce a nachlazení!

OrganicTime - Vyhněte se letos chřipce a nachlazení! -     

Vyhněte se letos chřipce a nachlazení!

Poradíme vám jak na to se silou přírody.

 

V zimě se všichni snažíme chránit svou imunitu jak jen to jde. Příroda v sobě skrývá mnoho pro tělo prospěšných látek, jejichž konzumace nám pomáhá vybudovat si silnou imunitu. V dnešním článku vám prozradíme několik jednoduchých kroků k tomu, abyste se letos chřipce a nachlazení zaručeně vyhnuli!

 

Doplňky stravy z těch nejkvalitnějších surovin.

Znáte značku Royal Green? Na našem eshopu najdete širokou nabídku jejich vitamínů a doplňků stravy, které jsou ze 100% divokého sběru v Amazonii, vhodné pro vegetariány a vegany a obsahují jen ty nejlepší složky pro tělo!

Už jste slyšeli o Camu Camu?

Je o druh ovoce, které obsahuje nejvyšší množství vitamínu C v dosud známé ovocné podobě. Ve srovnání s pomerančem obsahuje camu camu až 30x více vitamínu C, 10x více železa, 3x více niacinu, 2x více riboflavinu a o 50 % více fosforu.

PROHLÉDNĚTE SI I DALŠÍ PRODUKTY TÉTO ZNAČKY.

 

Vitamíny jsou bezpochyby skvělým pomocníkem – co ale dělat, když už přituhuje a vy cítíte, že na vás přeci jen „něco leze“? Zaručení pomocníci, které si z běžně dostupných surovin vyčarujete i doma!

Golden Milk - Domácí lektvar první pomoci.

V zimě se všichni snažíme chránit svou imunitu jak jen to jde, ale když už se přece jen najde skulinka a nás položí nemoc, hledáme vždy přírodní cestu! Golden Milk, neboli Zlaté Mléko, je jedinečný nápoj, který v sobě skrývá kombinaci ”babských rad” a kouzel přírody.

Pojďme si povědět něco málo o surovinách, ze kterých se připravuje. 

KURKUMA má silné antibakteriální účinky a kurkumin, obsažen v kurkumě, funguje jako antioxidant. Pomáhá zmírnit dráždivý kašel a působí příznivě na imunitní systém.

SKOŘICE se řadí mezi ty nejsilnější antioxidanty na světě. Zlepšuje trávení a je skvělá proti nachlazení.

MED má silné antibakteriální vlastnosti, v minulosti se používal také na ošetřování ran a otoků. Med patří k nejvíce trvanlivým potravinám, které umí zabít nejvíce bakterií.

CAYENNSKÝ PEPŘ je protiplísňový, působí proti chřipkám a nachlazení. Bojuje s tvorbou hlenu, podporuje správnou činnost trávení a pomáhá k uvolnění ucpaných dutin při nachlazení.

BAMBUCKÉ MÁSLO působí protizánětlivě, má antibakteriální vlastnosti a obsahuje množství minerálů a vitamínů.

RECEPT NA GOLDEN MILK NAJDETE ZDE.

 

Bonbony na bolest v krku jsme jistě všichni už v dětství vyzkoušeli – co ale takhle připravit si je doma a znát jejich opravdové složení?

Vyzkoušejte tento recept na přírodní pastilky z medu, kokosového oleje a skořice, které posílí Vaši imunitu a utlumí kašel a nachlazení během pár dnů. Jsou jednoduché na přípravu, jsou zcela přírodní a hlavně jsou moc dobré.

Proč kokosový olej?

Raw kokosový olej

Protože kokosový olej obsahuje kyselinu laurovou, kaprylovou a kaprinovou a vitamíny A, C a E, tak skvěle posiluje imunitní systém, zároveň ničí viry, bakterie a kvasinky a působí proti zánětlivě. Při nachlazení se doporučuje na zmírnění kašle a bolesti v krku. Kokosový olej má spousty dalších skvělých účinků pro náš organismus.

CELÝ RECEPT NA DOMÁCÍ BONBONY NAJDETE ZDE.