Domů / Novinky / Vánoční sady PURITY VISION
Kategorie
Odběr novinek

Vánoční sady PURITY VISION

OrganicTime - Vánoční sady PURITY VISION -      Vánoční dárek - luxusní oleje a másla ze tří kontinentů světa.

Prémiové vánoční sady PURITY VISION® - 

Luxusní oleje a másla ze tří kontinentů světa.

Kokosová sada


Tři kokosové oleje – Tři technologie výroby – vyberte si ten svůj!
Technologie výroby a kvalita vstupní suroviny určují výslednou kvalitu kokosového oleje. Právě proto si v PURITY VISION® zakládáme na tom, aby naše Bio kokosové oleje pocházely pouze z čistých oblastí tropických ostrovů Filipín, kde ještě rostou původní vysoké kokosové palmy s těmi nejlepšími ořechy pro výrobu oleje. Po dlouhém hledání lokality a několikaletém průzkumu nejrůznějších metod zpracování vám nyní přinášíme 100% čistý a vysoce kvalitní kokosový olej. A to hned ve třech kvalitách pro různé způsoby použití.
Raw Bio Kokosový olej – Nejlepší a nejkvalitnější kokosový olej na trhu. Je vyroben tou nejšetrnější technologií výroby a během celého procesu teplota nepřesáhne 42°C. Díky tomu má tento kokosový olej nejvyšší možný obsah účinných látek a jemnou vůni.
Bio Panenský Kokosový olej – Prémiová kvalita již 10 let na českém trhu. Panenský Bio Kokosový́ olej se vyrábí tzv. „suchou“ technologií. Má typickou kokosovou vůni, která se skvěle hodí například do vánočního cukroví.
Bio Kokosový olej bez vůně – Díky speciální úpravě je vhodný i na smažení a pečení a další tepelné úpravy nebo tam, kde je tradiční kokosová chuť a vůně nežádoucí.

>>koupit

 

Královská sada

Darujte královskou péči, ve které se snoubí moudrost a bohatství tří kultur.
Krása a zdraví jdou ruku v ruce. Podle starověké indické medicíny Ajurvédy vstřebává naše tělo stejně to, co sníme, jako to, co aplikujeme na pokožku. Proto by měla být naše strava i péče o pleť kvalitní a plná vitamínů. Přesně takové jsou oleje a másla v Královské sadě PURITY VISION®.
Bio Bambucké máslo – Bio Bambucké máslo je tajemstvím půvabu nejslavnějších krásek světa a rychle se stane nezbytnou součástí i vaší kosmetické výbavy. Jako jediné na evropském trhu pochází 
 

Bio Bambucké máslo PURITY VISION® z daleké Ugandy. 
Raw Bio Kokosový olej – Asijská specialita v té nejlepší kvalitě, kterou si zamilujete jako kosmetiku i potravinu. 
Farmářské Ghí – Ghí, poklad ze starověké Indie, je podle Ajurvédy účinným lékem a elixírem života a zdraví. Dvě lžíce se doporučují pro posílení organismu, podporu trávení a mozkové činnosti. Zelenina pečená na Ghí získá punc exotiky a vánoční cukroví se bude rozplývat na jazyku. V kosmetice vás okouzlí jako tělové máslo, které se rychle vstřebává a  nezanechává mastný film. Pokožka bude sametově hladká a pružná. Vyzkoušejte ho při masážích, péči po holení nebo jako ozdravnou kúru na polámané vlasy. 

>>koupit