Domů / O nás
Kategorie
Odběr novinek
Novinky

Světová novinka na evropském trhu

Po dvou letech intenzivního výzkumu, bádání a experimentů s našimi farmáři na Filipínách, jsme vyvinuli unikátní výrobní proces, který umožňuje zcela bez tepelného zahřátí extrahovat naprosto čistý kokosový olej přímo z čerstvého kokosového mléka. Vznikla unikátní patentová technologie, která jako jediná na světě zaručuje maximální možnou kvalitu kokosového oleje.

Proč RAW kokosový olej?

V čem je lepší, než za studena lisovaný a sušený?

  • Více koncentrovaný – má vyšší účinnost.
  • Extrémně kvalitní, výživný a bohatý na chuť.
  • Nejčistější kokosový olej, krystalicky čistá konzistence
    a máslová chuť.
  • Přirozené aroma – jemná vůně čerstvě otevřeného kokosu.
  • Nejšetrnější extrakce kokosového oleje.
  • Nejúčinnější složení.
  • Obsahuje více vitamínu E, lépe hydratuje, snadněji se vstřebává.
  • Vyrobeno do 90 minut od otevření kokosového ořechu.

O nás

Internetový obchod Organic Time se zabývá přírodní BIO kosmetikou, ekodrogerií a kvalitními doplňky stravy. Sledujeme nejnovější výzkumy a trendy v oblasti přírodních BIO produktů a z široké nabídky na trhu pro vás vybíráme pouze ty nejkvalitnější a nejčistší přípravky.

Naším hlavním cílem je podpora ekologického zemědělství a trvale udržitelného rozvoje v souladu s přírodou a jejími zákony.

Námi prezentovaná BIO kosmetika nabízí zdravotně prověřené a velmi účinné přípravky, které skutečně pomáhají. Receptury využívají hojivých i zkrašlovacích vlastností bylin a květů, jejichž účinnost je známa již po staletí. Ingredience jsou pečlivě vybírány a šetrně zpracovávány, aby si zachovaly své veškeré blahodárné působení. Díky čistě rostlinnému složení přípravků není potřeba u přírodní BIO kosmetiky provádět drastické testy na zvířatech.

Ekodrogerie Sonett a Almawin, přináší nejčistší drogerii na naší planetě. Tyto přípravky jsou 100% odbouratelné, čili žádným způsobem nezatěžují přírodu. Pomohou vám vytvořit zdravý a bezpečný domov bez toxických výparů a alergenů.

Přírodní BIO doplňky stravy jsou vyráběny bez jakýchkoliv syntetických konzervantů. Přípravky obsahují účinné látky z rostlin pěstovaných podle zásad ekologického zemědělství. Při jejich užíváni se tak nemusíte obávat nežádoucích účinků, které bývají způsobeny obsahem pesticidů nebo jiných umělých hnojiv.

Zakoupením jakéhokoliv výrobku z naší nabídky pomůžete svému zdraví, přispějete k zachování čisté přírody a podpoříte ekologické zemědělce a myšlenku trvale udržitelného rozvoje. Děkujeme.

Příjemný den Vám přeje

Organic Time team