Domů / Novinky / Royal Green Bio certifikované čaje prvotřídní kvality
Kategorie
Odběr novinek

Royal Green Bio certifikované čaje prvotřídní kvality

OrganicTime - Royal Green Bio certifikované čaje prvotřídní kvality -      Čaje z nejlepších rostlin a bylin z celého světa - při podzimní únavě či nachlazení...

Čaje z nejlepších rostlin a bylin z celého světa

Chuť čajů Royal Green začíná výběrem těch nejlepších rostlin a bylin z celého světa, které jsou pěstovány za trvale udržitelných podmínek, bez použití pesticidů a sklizeny ve správný čas. To vše zaručuje bohatou vůni a vyváženou chuť.

Čaje Royal Green jsou BIO certifikovanéneobsahují umělá aromata a díky tomu jsou jedinečně lahodnéČajové sáčky jsou vyrobeny z neběleného papíru, bez kovových sponek a jsou 100% biologicky rozložitelné. V nabídce je celkem 14 originálních čajových směsí.

Bylinný čaj Spicy Cinnamon BIO 

Bylinný čaj se skořicí, jedním z nejstarších koření známých na Zemi, které je lahodně sladké a poskytuje cenné esenciální oleje. Vaše tělo si užije jemnost tohoto čaje v každém doušku.  

Balení: 16 x 1,7g · Cena: 109 Kč

 

Bylinný čaj Love & Happiness BIO 

Bylinný čaj s kombinací heřmánku, lipového květu, bezového květu, měsíčku, růže a levandule zaplní vaše srdce i duši. Zažijte čistou lásku a připravte se na velký úsměv na vaší tváři. 

Balení: 16 x 1,7g · Doporučená maloobchodní cena: 109 Kč 

 

Kompletní nabídku čajů najdete ZDE.