Domů / Novinky / Podzimní hýčkání s přírodními produkty 
Kategorie
Odběr novinek

Podzimní hýčkání s přírodními produkty 

OrganicTime - Podzimní hýčkání s přírodními produkty  -      Podzimní hýčkání s přírodními produkty 

Podzimní hýčkání s přírodními produkty 

Dopřejte tělu letos na podzim tolik potřebný relax a hýčkejte se! Vyměňte letní osvěžující vůně za ty teplé a kořeněné. Hrajte si s líčením a slaďte se s barvami podzimu a v neposlední řadě – nezapomeňte na hydrataci, kterou pokožka v chladných měsícíh potřebuje.

Provoněné ráno 

Ráno dělá den a ranní sprcha je vždy skvělým životabudičem! Nasajte podzimní atmosféru a osvěžte se úžasnou vůní pomerančů. Lavera sprchový gel s bio pomerančem a rakytníkem jemně pečuje o pokožku a díky pomerančovému oleji ji účinně regeneruje. Bio rakytník hojí a dodává pokožce vitamíny, jako napířklad C, B1, B2, B6 a B12. 

Hrajte si s barvami 

Nebojte se barev a dejte změnu ročního období znát i na vašem líčení! Nejjednodušším krokem je změnit odstín rtěnky. Hledejte v tmavších tónech, které hrají s barvami listí a všeho, co máte s podzimem spojeno. Lavera přírodní rtěnka v odstínu 09 – kaštanový polibek – je tím pravým odstínem pro každodenní líčení. Dlouhotrvající zářivou barvu zaručí přírodní pigmenty a bio růže, slez a lipový květ se postarají o hydrataci a jemnost rtů po celý den! 

Vůně, která provází celý den 

Podzimní listí, čerstvá káva, nebo lehký déšť, to vše jsou vůně, které mění náladu a přináší podzimní atmosféru. Jako parfém zvolte proto vůni, která půjde ruku v ruce s daným ročním obdobím. Teplá, kořeněná a hřejivá – Florascent EDT Edition Macabah bude vůní vašeho letošního podzimu.

Večerní pohoda 

Teplá  koupel, oblíbené čtení a relax – dokonalé zakončení chladného podzimního dne. Aby byla koupel účinnější, a pro pokožku těla výživnější, přidejte do vany lžičku PURITY VISION Bio Bambuckého másla. Díky obsahu esenciálních vitamínů a minerálů vyživí pokožku, která tak bude hydratovaná a následná pokoupelová péče již nebude potřeba. Bambucké máslo pomáhá k přirozené tvorbě kolagenu a je skvělé také na roztřepené konečky vlasů.