Domů / Novinky / NOVINKA - Limitovaná edice dekorativní kosmetiky lavera
Kategorie
Odběr novinek

NOVINKA - Limitovaná edice dekorativní kosmetiky lavera

OrganicTime - NOVINKA - Limitovaná edice dekorativní kosmetiky lavera -      Přírodní certifikovaná kosmetika lavera přichází s novou limitovanou řadou dekorativní kosmetiky – zabalenou ve stylovém lila obalu z přírodního kartónu. Všechny produkty jsou laděny do pastelových barev a společně spolu tvoří dokonalou sadu pro přirozené každodenní líčení. Jedinečný design s motivem květin si zamilujete. Nová řada dekorativní kosmetiky lavera obsahuje rtěnky, paletky očních stínů a paletky s minerální růží.

NOVINKA - Limitovaná edice dekorativní kosmetiky lavera

100% přírodní certifikovaná kosmetika lavera přichází s novou limitovanou řadou dekorativní kosmetiky – zabalenou ve stylovém lila obalu z přírodního kartónu. Všechny produkty jsou laděny do pastelových barev a společně spolu tvoří dokonalou sadu pro přirozené každodenní líčení. Jedinečný design s motivem květin si zamilujete. Nová řada dekorativní kosmetiky lavera obsahuje rtěnky, paletky očních stínů a paletky s minerální růží.

lavera Minerální růže

Selection 01 a Selection 02

Hedvábná textura minerální růže s bio jojobovým olejem a přírodními pigmenty dodává tvářím svěží, zdravou barvu. Snadno se aplikuje a díky obsahu minerálních částic vytváří jemný třpytivý efekt. Oživuje a zdůrazňuje lícní kosti. Barevné odstíny vzájemně ladí s rozjasňovačem – díky tomu dosáhnete skutečně perfektního výsledku jako od profesionálního vizážisty. Vhodný pro všechny typy pleti.

Použití: Naneste růž na štětec, oklepejte o hřbet ruky, abyste se zbavila přebytečného množství a naneste na lícní kosti.

lavera Přírodní rtěnky

Přírodní rtěnka 01Přírodní rtěnka 02 a Přírodní rtěnka 03

Krásné rtěnky v papírovém lila obalu se skvěle hodí k ostatním produktům z limitované edice. Rtěnky s bio růží, slezem a lipovým květem poskytují dlouhotrvající barvy a zjemňující péči. Krémová formule se pohodlně nanáší a dodává rtům hedvábně hladký vzhled a  decentní lesk. Barvy rtěnek skvěle ladí s tvářenkami.

lavera Minerální oční stíny

Selection 01 a Selection 02

Stíny s přírodními minerálními pigmenty, které očím propůjčují oslnivý vzhled. Set šesti k sobě dokonale ladících odstínů „tón v  tónu" pomáhá vytvořit profesionální výsledek. Díky své hedvábné textuře se tyto kvalitní stíny velmi lehce nanášejí a líčení vydrží po celý den. Řada úchvatných očních stínů byla inspirována barvami přírody - od jemných, tlumených tónů až po výrazné, syté barvy.