Domů / Novinky / NOVINKA Hydro Efekt pečující řada
Kategorie
Odběr novinek

NOVINKA Hydro Efekt pečující řada

OrganicTime - NOVINKA Hydro Efekt pečující řada  -      Péče o pleť Hydro Efekt zpomalující stárnutí s inovativním komplexem látek proti znečištění.
 
Péče o pleť Hydro Efekt zpomalující stárnutí s inovativním komplexem látek proti znečištění
Stárnutí pokožky, které je dané a které se dá ovlivnit
Znečištěné ovzduší má negativní vliv na pleť, oslabuje přirozenou kyselou ochrannou vrstvu a tím i ochrannou funkci kůže, navíc zvyšuje její citlivost.Stojí i za extrémním vysoušením pokožky a vede ke vzniku bledé a nevyrovnané pleti. Dochází ke znatelnému úbytku vitamínu E a prokazatelnému narušení procesu odlupování staré pokožky. To vede k pigmentaci, ochabování kůže a stále více vráskám.
Proto je potřeba poskytnout pleti dokonalou péči.
lavera řešení
Výzkumný tým přírodní kosmetiky lavera vyvinul inovativní složení aktivních ingrediencí, které kombinuje antioxidanty (vitamín E a Acetát vitamínu E), extrakt z jablečníku obecného, bio řasy s dalšími účinnými přírodními látkami. Jedinečné složení působí proti příznakům stárnutí pokožky v důsledku vlivů prostředí a dodává pokožce extra porci hydratace.
Bio řasy & olej z katránu
Bio řasy a přírodní antioxidanty viditelně zpomalují stárnutí pleti způsobené vnějšími vlivy. Lehké složení se rychle vstřebává a poskytuje dlouhodobou hydrataci po celý den. Zabraňuje poškození pokožky způsobenému faktory prostředí. Prokazatelně zpomaluje procesy stárnutí pokožky spouštěné škodlivými vlivy prostředí.
50 ml
KOUPIT
Bio řasy & Bio olivový olej
Jemný čistící balzám velmi šetrně a přitom důkladně odstraňuje nečistoty a make-up. Krémová textura obohacená o vzácný bio olivový olej obalí částečky mazu a nečistot a jemně je odstraní bez poškození ochranné bariéry pleti.
100 ml
KOUPIT
Bio řasy & minerální jíl
Neutralizuje volné radikály, aniž by zatěžovala přirozenou ochranu pokožky, a brání jejímu vysoušení. Nejjemnější peelingové částice jemně odstraňují odumřelou pokožku. Dodává pokožce hladký a oslnivý vzhled jako po detoxikační kúře.
50 ml
KOUPIT
Bio řasy & přírodní kyselina hyaluronová
Obsahuje přírodní antioxidanty a organické řasy, má trojnásobný efekt:
• Chrání pleťové buňky před negativními vlivy prostředí
• Bojuje proti volným radikálům
• Zabraňuje stárnutí pleti.
30 ml
KOUPIT