Domů / Novinky / Linecké cukroví - vegansky a zdravě!
Kategorie
Odběr novinek

Linecké cukroví - vegansky a zdravě!

OrganicTime - Linecké cukroví - vegansky a zdravě! -      Veganské linecké cukroví z Bio Kokosového oleje PURITY VISION® Vyzkoušejte letos na Vánoce něco nového a připravte si zdravé a lehké cukroví. Překvapte Vaše blízké a ukažte jim, že mlsat se dá i zdavěji. Zvolte zdravější tuk, jako je například Bio Kokosový olej Purity Vision, který je stabilní i při vysokých teplotách a dodá cukroví jemnou kokosovou vůni a chuť.

Veganské linecké cukroví z Bio Kokosového oleje PURITY VISION®

Vyzkoušejte letos na Vánoce něco nového a připravte si zdravé a lehké cukroví. Překvapte Vaše blízké a ukažte jim, že mlsat se dá i zdravěji. Zvolte zdravější tuk, jako je například Bio Kokosový olej Purity Vision, který je stabilní i při vysokých teplotách a dodá cukroví jemnou kokosovou vůni a chuť. Díky obsaženým vitamínům (A, D, E, K) a kyselině laurové zvýší výživovou hodnotu cukroví.  

Co budete potřebovat: 

 

Jak na to: 

Všechny sypké suroviny přesejeme přes jemné síto, abychom odstranili všechny hrudky a důkladně promícháme. Bio kokosový olej si rozpustíme a spolu s vanilkovým aroma a citronovou šťávou přidáme do míchače a necháme těsto vypracovat. Až je těsto dobře rozmíchané, tak zkusíme kousek upéct, abychom si zkontrolovali, že není potřeba přidat ani vodu ani mouku. Těsto necháme alespoň hodinu vychladit v lednici. Z vyváleného těsta vykrojíme naše oblíbené tvary a pečeme v předehřáté troubě na 160 °C 7 minut a pak podle barvy ještě dopékáme a otáčíme plechy, aby bylo těsto všude stejně upečené.  

Necháme cukroví vychladnout a slepujeme naší oblíbenou marmeládou. Cukroví skladujte v suchu a chladu, nejlépe v krabicích.