Domů / Novinky / Letní nezbytnosti
Kategorie
Odběr novinek

Letní nezbytnosti

OrganicTime - Letní nezbytnosti -      Léto už je oficiálně tady a vy vyrážíte na první výlety či dovolenou? Dnes Vás provedeme širokou škálou produktů, které na našem e-shopu OrganicTime najdete a které Vám léto zaručeně zpříjemní.

Léto už je oficiálně tady a vy vyrážíte na první výlety či dovolenou? Dnes Vás provedeme širokou škálou produktů, které na našem e-shopu OrganicTime najdete a které Vám léto zaručeně zpříjemní.

Proč používat přírodní opalovací péči a čím se vlastně od té chemické liší?

Přírodní opalovací krémy obsahují tzv. minerální ochranné filtry, které působí čistě povrchově –  nevstřebávají se do pokožky a vytvoří na jejím povrchu tenký ochranný film, který je schopen odrazit sluneční paprsky podobně jako zrcadlo.
Syntetická ochrana je ale založena na chemických substancích jako jsou oxobenzony a benzofenony. Tyto sloučeniny pohlcují UV záření a přeměňují ho na teplo. Konvenční krémy se všemi chemikáliemi, které obsahují, se tedy dostanou do pokožky, kterou zahřívají a mohou tak způsobovat alergie.

>> Přírodní opalovací krémy lavera

Přírodní opalovací krémy lavera

Zatočte s klíšťaty a komáry!

Věděli jste, že chemické repelenty zatěžují životní prostředí, dráždí pokožku a sliznici a mohou způsobit i otravu? Zvolte proto přírodní repelent s nedráždivým složením, který bude díky svému čistému složení vhodný pro celou rodinu

ALVA EFFITAN - přírodní repelent

ALVA EFFITAN - přírodní repelent 100 ml

100% přírodní Alva Effitan má vysoce účinné složení, které chrání před poštípáním hmyzem až 8 hodin.  

ALVA Tea Tree - Regenerační sprej


ALVA Tea Tree - Regenerační sprej 100 ml 
Tea tree regenerační sprej má místo v domácí lékárničce i na každé dovolené. Poskytne okamžitou úlevu podrážděné pokožce.


Krásné nožky, které se nebudete bát ukázat.

Užívejte si teplé dny bez obav - zářivá a zdravě vypadající pokožka nohou pro vás bude hračka – s touto přírodní výbavičkou už se léta bát nemusíte.

Kávový peeling

PURITY VISION Kávový peeling BIO 175 g

Jemně namletá zrnka Bio arabiky a mořské soli odstraní suchou kůži a pečující složení vyživí a hydratuje. 
 

BioEpil

PURITY VISION BioEpil 400 g
Depilační cukrová pasta šetrně a rychle odstraní chloupky přírodní cestou a zanechá vaši pokožku hladkou až několik týdnů.
sprchový peeling

lavera Vyhlazující sprchový peeling 200 ml
Peeling s Bio zelenou kávou a Bio zeleným čajem zanechá vaši pokožku dokonale hebkou a hydratovanou. 

Zpevňující tělové mléko

lavera Basis Zpevňující tělové mléko Q10 200 ml
Speciálně vyvinuté složení zaručuje rychlé vstřebávání a navrací pokožce přirozenou pružnost. 

přírodní deodoranty

Přírodní deodoranty pro každého
Je na čase připomenout si, že i přírodní deodoranty zvládnout ochránit po celý den. Deodoranty, které fungují i bez chemie a umělých parfemací, jsou nedráždivé a jemně o vaši pokožku pečují.