Domů / Novinky / Letní grilování
Kategorie
Odběr novinek

Letní grilování

OrganicTime - Letní grilování -      S teplým letním počasím nám začíná i sezóna grilování.

Objevte netradiční kombinace chutí

Letní grilování kokosový olej koření

S teplým letním počasím nám začíná i sezóna grilování. Ať už grilujete cokoliv, vždy je důležité, čím dochucujete! Vyzkoušejte náš recept, který spojuje chuť exotiky s intenzivní vůní česneku a dalšího koření.

Jak na to?

Bio Panenský Kokosový olej PURITY VISION smíchejte se směsí Mahá koření, pepřem, solí a čerstvě vymačkaným česnekem. Vše důkladně promíchejte a použijte jako marinádu.

Originální limonády

 

Skvěle dochucenou večeři bychom měli, ale co k pití? Věděli jste, že Bio Květinové vody PURITY VISION jsou tak čisté, že se dají i pít? Vytvořte si vlastní originální limonádu, přesně podle vaší chuti.

Jak na to?

Lžíci Bio Růžové nebo Levandulové vody PURITY VISION smíchejte s perlivou vodou, přidejte trošku cukru a dochuťte šťávou z celého citronu. Podávejte s ledem.

TIP: Limonády podávejte ve stylových a praktických skleničkách od PURITY VISION Farmářského Kokosového oleje. Nejen že v nich limonády skvěle vypadají, ale je to také skvělý způsob, jak znovu využít sklenice od produktů.

 

Překvapte lahodným dezertem!

Máte rádi sladké, ale na pečení si zrovna dvakrát netroufáte? Vyzkoušejte recept na vanilkový Kremeš s kokosovým olejemDíky Hrašce Vanilka a Bio Panenskému Kokosový olej PURITY VISION je Kremeš výživný a nemusíte se bát o svoji linii.

Vanilkový Kremeš

  • Recept na Borůvkový dort s bio kokosovým olejem najdete ZDE.

Borůvkový dort s bio kokosovým olejem