Domů / Domov / Amulety

Křišťál střední 20g


Žádné hodnocení. Kód: 730029
Křišťál je nejznámější a nejčistší odrůdou křemene.
Značka: Bredly
Záruka: Bez záruky
Dostupnost: Připraveno k odeslání
345 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Křišťál střední 20gšestiboký jehlan
Křišťál je nejznámější a nejčistší odrůdou křemene, jeden z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších minerálů na světě.
Vhodný pro výrobu kyvadla.
Čirý a průsvitný křišťál byl od dávných dob považován za symbol rovnováhy a čistoty. Vyskytuje se v různých tvarech krystalů, které mají často různé účinky, sílu, vibrace a různé způsoby použití. Byl a stále je používán na výrobu talismanů, kyvadel a věšteckých koulí. Při meditacích se doporučuje poloha špičkou nahoru, při odstraňování bloků špičkou dolů. Symbolizuje čistotu ve všech úrovních a formách. Australští šamani s jeho pomocí přivolávají déšť. Ve středověku byl drcen na prach a užíván proti úplavici, průjmu, kolikám a dně. Snímá z nás negativní energii a pozitivní energií nás nabíjí. Svou průzračností působí proti veškerému zlu, negativní energii a černé magii.
Je naprosto univerzální a působí na všechny neduhy, používá se jako doplňkový kámen ke všem ostatním. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Projasňuje mysl, nabíjí novou energií, zklidňuje, podporuje neutralitu, odstraňuje negativní emoce, chrání auru a odstraňuje bloky bránící volnému toku energie v těle.

Na tělesné úrovni ovlivňuje funkci štítné žlázy, srdce, krevní oběh, plíce, zažívací ústrojí, pomáhá při nevolnostech, závratích, bolestech hlavy a migréně, tlumí horečku. Příznivý účinek má i na vlasy, pokožku, nehty, sliznice a snižuje otoky.

Čištění a nabíjení kamene: Čistí se pod proudem čisté (nejlépe pramenité) vody nebo v misce s vodou. Nabíjíme libovolně dlouho na přímém slunci. Doporučuje se občas ho položit na hematit, aby se vybil.
Je vhodný pro výrobu kyvadla, dále na léčení pomocí drahých kamenů, k meditaci, na ozdobu. Každý kus je originál - liší se velikostí i čirostí.

Velikost: cca 4 - 5,50 cm délka, 1,30 - 1,80 cm šířka.

Složení

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.