Domů / Domov / Knihy

Jak se dožít 140 let Stanley Bradley


Žádné hodnocení. Kód: 990011 Produktové číslo: 9788086297361
V tomto bestselleru radí Stanley Bradley (dříve Stanislav Brázda) jak si prodloužit mládí.
Značka: Bredly
Záruka: Bez záruky
Dostupnost: Připraveno k odeslání
Zlevněno z 140 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 106 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Jak se dožít 140 let Stanley BradleyV tomto bestselleru radí Stanley Bradley (dříve Stanislav Brázda) jak si prodloužit mládí a oddálit stáří. Ale hlavně jak být šťastný a žít plnohodnotný život.

Již první vydání knihy Jak se dožít 140 let od Stanislava Brázdy (alis Stanley Bradley) bylo neuvěřitelně úspěšné a 10 00 ks čtenáři rozebrali během 6 měsíců.

Stanislav Brázda v knize Jak se dožít 140 let popisuje své zkušenosti z psychotronické poradny a zaměřil se na problémy týkající se zdraví. Stanley popsal jak v těle člověka vzniká nemoc a jak se jí dá předejít. Brázda v knize popisuje jak se léčit alternativními způsoby a své zkušenosti s léčbou. Brázda tvrdí, že nejlepším léčitelem je každý sám sobě a on prý jen radí, jak si sám sobě poradit co nejlépe. Teorie popsané v knize Jak se dožít 140 let zkoumal Stanislav Brázda s velkým množstvím klientů po dobu deseti let. Po úspěšném vyléčení s běžnými nemocemi, ale i klientů s rakovinou, roztroušenou sklerózou, lupenkou či duševními chorobami je Stanley Bradley přesvědčen, že můžeme při dodržení jeho rad v knize Jak se dožít 140 let zemřít zdrávi po dovršení minimálně sta let života. Stanley vypozoroval, jaký je rozdíl mezi dlouhověkými lidmi a ostatními a v knize popsal, jak docílit stejného efektu, tedy jak se stát dlouhověkými.

Za základní objev Stanley Bradley považuje to, že stresem či dlouhodobým nedostatkem vitaminů a minerálů se organismus „zablokuje“ pro přijímání energie, vitaminů a minerálů. V takovém stavu není schopen organismus biologicky důležité látky přijímat a po určité době dochází k dysfunkci orgánů, později k nemocím. V „zablokovaném“ stavu nelze s trvalým efektem odblokovat páteř a dochází k recidivě nemocí, protože v organismu pořád zůstává původní příčina nemoci. Jak organismus odblokovat najdete v knize Jak se dožít 140 let pod kapitolou Akupresury. Teorie o vzniku nemoci je v kapitole Zkušenosti z poradny.
Od prvního vydání se skutečnosti popsané v knize znovu a znovu potvrzují, na což je Stanislav Brázda (Stanley Bradley) hrdý a těší se na to, že se jednou potvrdí i vědeckými metodami jeho teorie o vzniku nemoci.


Dr. Svobodová (týdeník KNIHY) do úvodu jeho knihy napsala:
Ve své knize Jak se dožít 140 let odkrývá tajemství, kterými každý z nás může výrazně ovlivnit své zdraví, psychiku, přizpůsobit stravu, vybudovat partnerské vztahy a prostředí, ve kterém žije, aby se „ve zdraví a svěžesti“ dožil co nejvyššího věku. Každý z nás možnost dožít se vyššího věku než je průměrný věk má, pokud svůj život tomu vhodně přizpůsobí.

V knize Jak se dožít 140 let se poučíte, jak si naplánovat dobu početí a pohlaví dítěte, jak se zbavit problémů ve partnerském vztahu, jak najít partnera ale i jak si ho udržet. Stanislav Brázda ve své knize prozrazuje i jak se zbavit programů z podvědomí, které nepříznivě ovlivňují život, chování, myšlení i jednání.


Stanislav Brázda při psaní knihy Jak se dožít 140 let vycházel ze zkušeností z práce s tisíci klientů, kteří ho vyhledávají. Tato kniha je výsledkem jeho dlouholetého zkoumání příčin nemocí a problémů v partnerských vztazích. Nabízí neocenitelné návody, jak se stát šťastným, úspěšným, vyléčit se z nemocí.
Při četbě sami pocítíte proměnu a pochopíte, že můžete každý okamžik svého dlouhověkého života prožít naplno a spokojeně.
Navíc je přidána možnost pro ty, kteří vládnou umem výkladu karet, aby si odpověděli na otázky, které při čtení knihy vzniknou. Díky jednouchým odpovědím to mohou zkusit i ti, kteří to nikdy nezkoušeli.Autor: Stanley Bradleay /Stanislav Brázda/

Složení

S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.