Domů / Eko drogerie / Úklid

ALMAWIN Pomerančový čistič - Extra silný 500 ml


Žádné hodnocení. Kód: 8038500 Produktové číslo: 4019555705755 NOVINKA
Univerzální prostředek pro čištění „naprosto všeho“
Značka: Almawin
Záruka: Bez záruky
Dostupnost: Připraveno k odeslání
419 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
ALMAWIN Pomerančový čistič - Extra silný 500 mlALMAWIN Pomerančový čistič Extra silný 500 ml

Univerzální prostředek pro čištění „naprosto všeho“. Podle míry zředění působí jako univerzální čistič pro domácnost, slouží k ručnímu čištění a odmašťování, odstraňuje odolné skvrny a pohlcuje pachy. Velmi účinný na mastné skvrny a fleky. Dokáže zázračně vyčistit i několikaleté usazeniny na smažící pánvi či ve fritovacím hrnci. V koncentrované formě odstraňuje zbytky lepidel, vosků, razítkové barvy, dehtové skvrny, ztvrdlé živočišné a rostlinné tuky, gumové šmouhy na podlaze, skvrny od kuličkového pera a fixů, lak na nehty a olejové barvy, skvrny na čalounění a kobercích. Pohlcuje nepříjemné pachy. Ve zředěné podobě čistí veškeré povrchy odolávající vodě.

Dávkování: Podle znečištění použijte 2-4 uzávěry (30-60 ml) na 5 litrů vody. Prostředek je po zředění vodou mléčně zakalený.

Upozornění: Před použitím ověřte odolnost materiálu a jeho barevnou stálost. Textilie po ošetření vyperte. Pro vysokou koncentraci odmašťujících složek je nutné při práci používat ochranných rukavic. Může způsobit poškození plic a vyvolat záněty očí. Uchovávejte v uzavřené nádobě mimo dosah dětí.

Složení

>=30% alifatické uhlovodíky, 5-<15% neiontové povrchově aktivní látky, Citral, Geraniol, Fernesol, Linalool, Citronellol, Limonene, dále obsahuje Ethanol, Bylinný extrakt.

Specifikace
Váha 0.518 kg
Úklid Čistění
Značka Almawin
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.