Domů / Značky / Almawin / Praní

ALMAWIN Čistič myčky a pračky 200g


Žádné hodnocení. Kód: 0190200 Produktové číslo: 4019555705601
Záruka: Bez záruky
Dostupnost: Připraveno k odeslání
120 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
ALMAWIN Čistič myčky a pračky 200gALMAWIN Čistič myčky a pračky 200g
Čistič je vhodný jak do vaší pračky tak myčky. Důkladně a spolehlivě odstraňuje vápenaté usazeniny, mastnotu, nečistoty a zápach v těžce přístupných místech jako jsou buben, ostřikovací ramena, filtry, atd. Pravidelné používání zajišťuje energeticky úsporné praní a mytí a prodlužuje životnost přístroje.

Použití:
Myčka

Dávkování: 1 sáček
AlmaWin čistič do myčky odstraňuje vodní kámen a mastné usazeniny z vnitřních prostor vaší myčky včetně ostřikovacích ramen. Pravidelné používání čističe prodlužuje životnost myčky.
Používejte pouze v prázdné myčce bez nádobí. Naplňte zásobník na prášek čističem pro myčku a zaklapněte. Nastavte program s nejvyšší teplotou a spusťte.

Pračka:

Silné znečištění: 2 sáčky
Pravidelná údržba: 1 sášek

Čistič důkladně a spolehlivě odstraňuje vápenaté usazeniny, nečistoty a zápach v těžce přístupných místech jako je buben, potrubí a topné těleso. Pravidelné používání chrání pračku, zajišťuje energeticky úsporné praní a prodlužuje životnost přístroje.

Návod k použití: Nasypte do zásobníku pro hlavní praní. Nepoužívejte společně s pracím prostředkem. Pračka musí být bez prádla. Nastavte program s minimální teplotou 60C a spusťte.
Specifikace
Certifikát ECOgarantie
Značka Almawin
Úklid Praní
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.